TAHSİLAT SİSTEMİ ÇÖZÜMLERİ

Kapı Geçiş Sistemleri

TAHSİLAT SİSTEMİ ÇÖZÜMLERİ

Mobil Tahsilat

Sahadaki tahsilat ihtiyacına çözüm olarak geliştirilen mobil ödeme teknolojisi ile akıllı cep telefonu ve tabletler ödeme kabul eden cihazlar haline getirilmiştir. Mini okuyucu aparatlar ile swipe işleminin de yapılabildiği çözümler bulunmaktadır.

Geliştirilen Mobil Tahsilat Uygulamalarımız

 

TurkPos, E-Tahsilat Uygulaması 

Ortak Ödeme Sayfası Entegrasyonu

Satışı gerçekleştirilen ürünlerin/hizmetlerin internet üzerinden birçok banka entegrasyonu ile tek bir sayfadan ödemesinin kabul edilmesi üzerine geliştirilmiş bir teknolojidir. Ortak ödeme sayfası ile güvenli ve lisanslı bir ödeme hizmeti altyapısı alırsınız. 

Sanal Pos Entegrasyonu

Geliştirdiğimiz tahsilat sisteminin sanal çözümü ile tek entegrasyon ile birden çok banka sanal pos altyapısına zamandan tasarruf ederek sahip olabilirsiniz.

Ödeme Talebi Entegrasyonu

Mail, sms vb kanallar ile kullanıcılarınıza/müşterilerinize ödeme talebi isteği göndererek tahsilatlarınızı daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Mevcut tahsilat sistemi teknolojimiz ile entegre çalışmaktadır. 

Düzenli Ödeme Talimatı Entegrasyonu

Özel geliştirilen arayüzler ile müşteri veya kullanıcıların kart bilgilerini tanımlayarak, aylık belirlenen tutarların kredi kartların talimat alınarak belirli periyotlarla tahsilatı sağlanmaktadır.

 

Bu hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçiniz.